SUBTROPICKÉ ROSTLINY od A do Z

Webový průvodce citrusy a dalšími rostlinami
Právě je 19 zář 2020 09:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 315 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: OZNÁMENÍ
PříspěvekNapsal: 23 srp 2009 10:14 
Administrátor
Administrátor

Myslím, že dnešní změnu jste poznali okamžitě po příchodu na fórum. ;)
Jednak jsem změnil styl /vzhled/ fóra, ale hlavně se mi podařilo "dohrát" veškeré potřebná tlačítka. ... doufám, že se Vám vše zobrazuje správně...
Jako další důležitá věc je konečné a hlavně správné nastavení času na fóru. Pokud se Vám náhodou zobrazuje nesprávně, nastavte si jej v "Uživatelském panelu".

Doufám, že se Vám nový styl líbí a již nic základního Vám zde nechybí.. ;)

Předmět příspěvku: Re: OZNÁMENÍ
PříspěvekNapsal: 25 srp 2009 12:18 
Administrátor
Administrátor

Prozatím nefunguje /nevím proč?/ zasílání e-mailú přes toto fórum... Jakmile chybu odstraním, budete informováni. /SZ fungují!/

PříspěvekNapsal: 25 srp 2009 20:22 
Administrátor
Administrátor

Ode dneška opravdu funguje vkládání fotek přímo na fóru - poděkujte za to Zdeňkovi, který jako jedinný se ozval...
Velikost fotek je nastavena na max. 256 kb, větší fotky vkládejte přes úložiště...
Za chvíli bychom měli naplněnu kapacitu prostoru a nastal by problém...
Je možné vkládat obrázky typu - .jpg i .jpeg . Naopak není povolena přípona - .bmp , ani .gif

PříspěvekNapsal: 27 srp 2009 16:41 
Administrátor
Administrátor

Dnes proběhla jedna z dalších úprav vzhledu fóra.., snad se Vám aspoň trošku líbí.
Navíc, jak jsem sledoval, většina z Vás používá Mozilu. Tahle úprava byla dělána právě pro ni. V IE se tato úprava nezobrazuje korektně.

PříspěvekNapsal: 28 srp 2009 10:50 
Administrátor
Administrátor

Toto oznámení je důležité, proto si jej prosím pěčlivě přečtěte!

Při přechodu ze starého fóra je tentokráte potřeba Vaše nová reistrace.
Po Vaší úspěšné registraci na tomto fóru musí proběhnout aktivace Vašeho profilu! Jak již bylo napsáno, tyto probíhají průběžně, nejdéle však do 24 hodin.
Dokud není Váš profil aktivní, vy můžete fórum jen procházet - číst. Po aktivaci se pak můžete přihlásit a plně využít všechny funkce fóra.
Ač se Vám to zdá divné, tyto a další opatření jsou dělény pro Vaši bezpečnost...

Občas Mozila nahlásí při vstupu a fórum stránku jako nebezpečnou, tzn. máte vy osobně na svém PC nastavenu vysokou ochranu - což je dobře! Samotné fórum je hlídáno několika zabezpečeními - a to opomínám, že fórum je momentálně umístěno na "hráčském" servru, který má další bezpečnostní zábrany.
Proto se nemusíte obávat na fórum vstoupit...

PříspěvekNapsal: 28 srp 2009 19:28 
Administrátor
Administrátor

Upozornění:

Přátelé, já neznám, ani nemohu zjistit Vaše vstupní heslo! Jedinné co pro Vás mohu udělat je to, že mi napíšete přes e-mail /je na mých stránkách v kontaktu/, že jste zapoměli svoje heslo, já Vám jej změním a zašlu vám jej opět e-mailem. Vy si po přihlášení heslo sami změníte podle svého...
Berte tohle na vědomí !

Mám vstup do Vašich profilů, v žádném případě však do Vaší koresponce !!! Tak že se nemusíte obávat narušení soukromých zpráv.

PříspěvekNapsal: 29 srp 2009 06:05 
Administrátor
Administrátor

Dnes jsem zjistil docela základní věc?
:idea: Nejde odeslat v odpovědi jen samostatný obrázek :!:

Musíte vždy něco napsat a pak připojit obrázek, jinak Vaše odpověď půjde do "nezařezených" - nezobrazí se a je docela velký problém ji dostat na své místo, pokud byl napsán dakší příspěvek...

PříspěvekNapsal: 30 srp 2009 08:32 
Čestný člen
Čestný člen

Přátelé,
rád bych vás všechny poprosil o jednu věc. Pokud píšete jakýkoliv komentář ( příspěvek ), používejte také tlačítko > náhled <.
Je dobré, ještě před odesláním příspěvku, si tento po sobě přečíst a odstranit případné chyby ( hlavně překlepy ). Je mi jasné, že zde nikdo z vás není spisovatel, ale trocha pozornosti při psaní textu není na škodu. Obrázek

PříspěvekNapsal: 01 zář 2009 05:54 
Administrátor
Administrátor

Přátelé - dnešním dnem, tj. 1.9.2009 oficiálně spouštím tuto novou verzi fóra.

Nebylo lehké pro mne – co by počítačového laika , za kterého se považuji – najít odpovídající prostor a vytvořit toto fórum na „zelené louce“, tzn. mít v rukou jen program, který se musel nainstalovat, zprovoznit, nastavit a vyladit … Nebýt v tomto směru mých synů, byl by to pro mne docela veliký oříšek.
Touto cestou jim děkuji za jejich pomoc!

Do dnešního dne jsme se snažili všechny funkce doladit k Vaší spokojenosti a pohodlí ovládání. Byl změněn celkový vzhled fóra, nastavena možnost vkládání obrázků přímo do příspěvku, ovládání fóra v češtině /!!!/, odstraněna reklama, nastaven správný čas, upraveny názvy jednotlivých témat, funguje "hledání", ...
Věřím, že toto vše povede k oblibě Vašeho fóra.
Za 10 dní - kdy jsem Vás všechny znovu požádal o přechod na toto fórum jsme společně ve "zkušebním čase" vytvořili základ... a myslím , že ne ledajaký...
Moc Vám všem děkuji za Vaši přízeň!

Novou věcí, která se změnila je i to, že na "obsluhu" fóra již nebudu sám, ale jsem velice rád, že funkci moderátora přijal Standa. Prosím respektujte jej a jeho případnou práci na fóru mu neztěžujte.
Moc mu za to děkuji a přeji mu, aby s fórem raději moc práce neměl... ;)

Do kompletního týmu tohoto fóra patří i Zdenek.
Jeho postavení na fóru je zvláštní jeho nastavenou hodností V.I.P. , což pro nás všechny znamená velmi cenné rady a zkušenosti … Doufám, že i on přijme tuto čestnou funkci jakéhosi „garanta správných informací“.

Jsou stanoveny nová pravidla, která když budeme dodržovat, povedou k naší všeobecné spokojenosti.

Dovolte mi Vás za tým všechny oficiálně přivítat !!!

Přílohy:
Statistika 1.9.2009.jpg
Statistika 1.9.2009.jpg [ 59.05 KiB | Zobrazeno 7192 krát ]

PříspěvekNapsal: 01 zář 2009 21:30 
Pěstitel expert
Pěstitel expert

Ivo mohu být jen rád, když si mojí práce někdo váží a cení si ji ;) . Poslední dobou mám velmi málo voného času, který bych normálně věnoval dokončení svých stránek, ale to musí bohužel počkat na zimu - po dokončení to bude bomba co se týká inforamcí a fotografii i množství odrůd a pěstovaných druhů ovocných i okrasných dřevin. :mrgreen:
Snad se mi s pomocí Tibora z Jarovců podaří rozchodit anglickou verzi stránek. Pro mě to nebude nic levného - překlady něco stojí a Tibor s nimi strávil celé prázdniny. :D

Rád pomohu cenými radami při pěstování všech dřevin.

PříspěvekNapsal: 05 říj 2009 14:09 
Administrátor
Administrátor

Přátelé, dnes jsem rozšířil skupinu V.I.P. členů

Do této skupiny jsem nově zařadil Vaška a Ivu Hažmukovou. Do této skupiny by zcela jistě patřil i Standa - ale ten má funkci moderátora a bohužel to vše nejde slučovat... :cry:

Do budoucna tato skupina není rozhodně uzavřena nikomu... ;) .. a budu jen rád, když do ní přidám další členy.

PříspěvekNapsal: 08 říj 2009 14:35 
Administrátor
Administrátor

Dnes byla vytvořena a přidána nová galerie AVATARŮ - Plody a květy.
Najdete ji ve svých profilech >>>> Avatary >>>> Galerie avatarů >>>> Plody a květy.
Snad se Vám budou líbit... ;)

PříspěvekNapsal: 16 říj 2009 13:19 
Administrátor
Administrátor

Dnes jsem přesunul některá témata do samostatných rubrik pro věší přehlednost témat na fóru.

Zároveň musím opět poděkovat a pochválit Standu, že se s pečlivostí jemu vlastní ujal moderátorství. Když se občas podívám do jeho "logu" vidím, že svoji "práci" bere oravdu vážně.
Stando díky moc za tvoji pomoc!

Na druhou stranu Vy ostatní vidíte, že fórum může opravdu bezproblémově fungovat /snad to nezakřiknu!!! :roll: /.

PříspěvekNapsal: 02 lis 2009 15:37 
Administrátor
Administrátor

Miloši, díky za připomínku, která se asi bude týkat hodně uživatelů tohoto fora.

Čas byl "přenastaven" hned druhý den při přechodu z letního času. Pokud máte čas pořád stejný /o hodinu víc/, použijte prosím tlačítko "Smazat všechny cookies z fóra". Najdte je na hlavní stránce úplně dole v levo pod seznamem témat. Je to drobné písmo!
Jakmile je "zmáčknete", mělo by se vám fórum znovu načíst s aktuálním časem.

Jinak toto tlačítko občas použijte, hlavně pokud máte problémy s načítáním fóra .....

PříspěvekNapsal: 02 lis 2009 20:39 
Čestný člen
Čestný člen

Opravdu to funguje, jen jsem se musel znovu přihlásit :lol:

PříspěvekNapsal: 03 lis 2009 07:11 
Administrátor
Administrátor

:lol: Stando, problém je v tom, že si sám nastavuješ některé věci..., protože tomu rozumíš...

Smaž cookies ještě jednou a mělo by ti to fungovat správně... :roll:
Měl jsi totiž ve svým profilu nastavený letní čas a tvoje vlastní nastavení má přednost před nastavením fóra... ;)

To Pedro: ... ano, po jejich smazání vás to automnaticky "vykopne" a je třeba se přihlásit znovu...

PříspěvekNapsal: 03 lis 2009 16:12 
Čestný člen
Čestný člen

Ivo, ten letní čas tam byl nastaven od tebe. Já jsem si nic nenastavoval ;) Jen jsem si ho teď vypnul.

PříspěvekNapsal: 03 lis 2009 17:12 
Administrátor
Administrátor

Petře - nebyl nastavený ode mne...

Ale proto že nemám co dělat ... :roll: .... prošel jsem všechny profily a kde to nebylo, jsem čas přenastavil ručně.. Nyní - pokud máte ještě někdo letní čas, použijte tlačítko "Smazat všechna cookies". Pak by to mělo být už OK. ;)

PříspěvekNapsal: 18 bře 2010 14:08 
Pěstitel expert
Pěstitel expert

opět nemužu poslat SZ tohle mi to píše: Někteří uživatele nemohli být přidáni, protože mají zakázané přijímaní Soukromých zpráv. Je to stejně jako na yuccalandu někde je chyba, ale nevím kde :(

PříspěvekNapsal: 18 bře 2010 14:40 
Administrátor
Administrátor

Zdeňku, teď jsem ti to zkontroloval, vše by mělo být OK.
... chybu jsem nenašel..., tak nevím kde je.. Pokud ti to pořád nepůjde, dej vědět.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 315 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina